Krem mbrojtes ndaj diellit Protect & Moisture SPF 30, CARROTEN (200ml)

1,000 L

Në gjëndje

Carroten Protect & Moisture Suncare Milk Spray, formuluar me extrakt karrote dhe vitaminat A&E, mbron trupin nga rrezet e diellit UVA dhe UVB.

E testuar dermatologjikisht.

Additional information

BRAND

FAKTORI MBROJTES

TIPI KREMIT

PERMBAJTJA

KATEGORITË

Krem mbrojtes ndaj diellit Protect & Moisture SPF 30, CARROTEN (200ml)

Krem mbrojtes ndaj diellit Protect & Moisture SPF 30, CARROTEN (200ml)