Krem per nxirje Tan & Protect, CARROTEN (200ml)

1,000 L

Në gjëndje

Carroten Tan & Protect Suncare Milk Spray ofron mbrojtje mesatare ndaj rrezeve UVA dhe UVB, duke mundesuar njekohesisht edhe nxirjen e sigurt dhe te shendetshme te trupit.

Formuluar pa parabene.

E testuar dermatologjikisht.

Additional information

BRAND

FAKTORI MBROJTES

PERMBAJTJA

Vlerësim mund të bëjnë vetëm klientët e regjistruar që e kanë blerë këtë artikull.

VLERËSIME

Nuk ka ende vlerësime për këtë artikull.

KATEGORITË

Krem per nxirje Tan & Protect, CARROTEN (200ml)