Krem trupi Silky Nourishing Body Cream, DOVE (300ML)

800 L

Në Stok

Nje lekure e lemuar dhe me arome te paster, eshte gjithcka ju duhet per ne perditshmeri.

Additional information

BRAND

TIPI KREMIT

KATEGORITË

Krem trupi Silky Nourishing Body Cream, DOVE (300ML)