Maske per floket Hair Mask Argan Oil, Dainty (1000ml)

1,000 L

Në Stok

Maske me permbajtje argani, gjalpe Shea dhe vaj abisinik. Ndihmon ne ushqimin dhe forcimin e flokut. – E testuar dermatologjikisht

SKU: D003M Categories: , Tags: , ,

Additional information

BRAND

TIPI MASKES

KATEGORITË

Maske per floket Hair Mask Argan Oil, Dainty (1000ml)