Maske per floket Hair Mask Botox, Dainty (1000ml)

1,000 L

Në Stok

Maske me permbajtje keratine, silk, proteina kolageni, gjalpe Shea dhe vaj abisinik. Ndihmon ne ushqimin dhe rigjenerimin e flokut te demtuar. – E testuar dermatologjikisht

SKU: D004M Categories: , Tags: , ,

Additional information

BRAND

LLOJI I FLOKUT

TIPI MASKES

KATEGORITË

Maske per floket Hair Mask Botox, Dainty (1000ml)