Maske per floket Hair Mask Color Protection, Dainty (1000ml)

1,000 L

Në Stok

Maske me permbajtje Aloe Vera, kuinoa, gjalpe Shea dhe vaj abisinik. Ushqen flokun duke ruajtur ngjyren e flokut. – E testuar dermatologjikisht

SKU: D005M Categories: , Tags: , ,

Additional information

BRAND

TIPI MASKES

LLOJI I FLOKUT

KATEGORITË

Maske per floket Hair Mask Color Protection, Dainty (1000ml)