Maske per floket Hair Mask Moisture, Dainty (1000 ml)

1,000 L

Në Stok

Maske me permbajtje vaj arre kokosi, gjalpe Shea dhe vaj abisinik. Ndihmon ne shendetin dhe forcimin e flokut. – E testuar dermatologjikisht

SKU: D002M Categories: , Tags: , , ,

Additional information

BRAND

TIPI MASKES

KATEGORITË

Maske per floket Hair Mask Moisture, Dainty (1000 ml)