Maske per floket Hair Mask Repair, Dalon Hairmony (500ml)

800 L

Në Stok

Maske me permbajtje keratine, vaj abisinik, vaj argani, vaj avokadoje, vaj bajamesh dhe vaj jojoba. Ushqen flokun dhe e rigjeneron ate, duke ruajtur shkelqimin dhe ngjyren e flokut. – E testuar dermatologjikisht

SKU: D006M Categories: , Tags: , , ,

KATEGORITË

Maske per floket Hair Mask Repair, Dalon Hairmony (500ml)