Pastrues fytyre Micellar Face Foam Cleanser, Dalon Prime (150ml)

700 L

Në Stok

Pastrues per fytyren, formuluar me lule margarite dhe ekstrakt helikriumi, përbërës që sigurojnë pastrimin e thelle te lekures, duke ruajtur hidratimin dhe shkëlqimin e saj. – Me arome te lehte levandoje. – E testuar dermatologjikisht

Additional information

TIPI SERUMIT

BRAND

KATEGORITË

Pastrues fytyre Micellar Face Foam Cleanser, Dalon Prime (150ml)