Sapun ALOE VERA, PANSOAP (125gr)

400 L

Në Stok

PANSOAP me xhel organik aloe dhe glicerine medicinale, eshte nje produkt natyral per hidratim dhe kujdes te bute. Nje kombinim unik, i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures dhe flokeve.
I pershtatshem edhe per bebe dhe femije.

Additional information

BRAND

TIPI SAPUNIT

TEKSTURA

KATEGORITË

Sapun ALOE VERA, PANSOAP (125gr)