Sapun CAMOMILE, PANSOAP(125gr)

400 L

Në Stok

PANSOAP me ekstrakt kamomili, i njohur per vetite qetesuese, relaksuese dhe tonike. Pastron lekuren, zbut, ushqen dhe e rigjeneron ate. Perdoret gjithashtu si shampo, per floke te paster, te shendetshem dhe te dendur.
I pershtatshem edhe per bebe dhe femije

Additional information

BRAND

TIPI SAPUNIT

TEKSTURA

KATEGORITË

Sapun CAMOMILE, PANSOAP(125gr)