Sapun COCONUT, PANSOAP(125gr)

400 L

Në Stok

PANSOAP me vaj kokosi sherben per pastrimin dhe trajtimin e te gjitha llojeve te lekures dhe flokeve. Vaji i kokosit eshte i pasur me vitamina, minerale dhe antioksidante, te cilat ofrojne hidratimin, ushqimin e lekures dhe mbrojtjen e saj.
Ideale per tu perdorur si shampo.
Permireson stukturen dhe shendetin e flokeve.
I pershtatshem edhe per bebe dhe femije.

Additional information

BRAND

TIPI SAPUNIT

, , ,

TEKSTURA

KATEGORITË

Sapun COCONUT, PANSOAP(125gr)