Sapun COLLAGEN+HYALURONIC, PANSOAP (125gr)

400 L

Në Stok

PANSOAP me kolagjen dhe acid hyaluronic, eshte nje produkt natyral pastrues, qe hidraton lekuren dhe forcon floket. Nje kombinim unik per te gjithe llojet e lekures dhe flokeve.

Additional information

BRAND

TIPI SAPUNIT

,

TEKSTURA

KATEGORITË

Sapun COLLAGEN+HYALURONIC, PANSOAP (125gr)