Sapun DONKEY MILK, PANSOAP (120gr)

400 L

Në Stok

PANSOAP me qumesht gomari eshte nje produkt natyral per pastrimin, hidratimin e larte te lekures si dhe forcimin e flokeve.
Aplikimi: Aplikoni shkumen kremoze te krijuar duke e masazhuar ne fytyre, duke shmangur zonen rreth syve. Lereni per 5-10 minuta dhe me pas e shplani me uje te bollshem.
-Ideale per tu perdorur si shampo; forcon floket, duke i dhene shkelqim dhe gjalleri.

Additional information

BRAND

TIPI SAPUNIT

, ,

TEKSTURA

KATEGORITË

Sapun DONKEY MILK, PANSOAP (120gr)