Sapun likuid SOFT TOUCH, LUX (400ML)

400 L

Në Stok

Sapun likuid me permbajtje Silk Essence TM dhe trendafil. Perkujdesi i duhur per duar te bukura dhe arome fantastike.

SKU: 6ccbcdd7a87f Kategoria Tags: , ,

Additional information

BRAND

TIPI SAPUNIT

TEKSTURA

KATEGORITË

Sapun likuid SOFT TOUCH, LUX (400ML)