Sapun likuid VELVET TOUCH, LUX (400ML)

400 L

Në Stok

Sapun likuid me permbajtje Silk Essence TM, jasemin dhe vaj bajamesh. Perkujdesi i duhur per duar te bukura dhe arome fantastike.

SKU: f17b46e1aca6 Kategoria Tags: , ,

Additional information

BRAND

TIPI SAPUNIT

TEKSTURA

KATEGORITË

Sapun likuid VELVET TOUCH, LUX (400ML)