Sapun OLIVE OIL, PANSOAP (125gr)

400 L

Në Stok

PANSOAP me vaj ulliri, me veti antioksiduese, pastron ne menyre te persosur lekuren, pa e thare ate. Hidraton dhe ushqen lekuren,duke e mbajtur ate te fresket dhe te lemuar.Perdoret gjithashtu si shampo,per floke te shendetshem.I pershtatshem edhe per bebe dhe femije

Additional information

BRAND

TIPI SAPUNIT

, , ,

TEKSTURA

KATEGORITË

Sapun OLIVE OIL, PANSOAP (125gr)