Sapun SHEA BUTTER, DOVE (100g)

100 L

Në Stok

Formula kremoze e DOVE me gjalpe Shea dhe vanilje, deperton ne lekuren e thate, duke e bere ate me te lemuar e te bute. Ideal per perdorim te perditshem, per nje lekure te bukur dhe rrezatuese.

Additional information

BRAND

TIPI SAPUNIT

,

TEKSTURA

KATEGORITË

Sapun SHEA BUTTER, DOVE (100g)