Serum per floket Hair Serum Silk, Dalon Hairmony (150ml)

1,200 L

Në Stok

Serum per floket me proteina silk; rigjeneron flokun, duke ruajtur butesine & shkelqimin si dhe redukton elektrizimin e flokut. – I testuar dermatologjikisht – Aplikimi: Aplikojeni produktin duke nga filluar nga rrenja dhe me pas ne te gjithe gjatesine e flokut.

SKU: D001HS Categories: , Tags: , , , ,

Additional information

BRAND

LLOJI I FLOKUT

KATEGORITË

Serum per floket Hair Serum Silk, Dalon Hairmony (150ml)