Serum per floket Silicone Drops, Dalon Hairmony (150ml)

1,200 L

Në Stok

Serum per floket me permbajtje te vajit te arganit. Floke te shendetshem dhe plot shkelqim. Redukton elektrizimin e flokeve dhe I mbron ato nga nxehtesia. -I testuar dermatologjikisht

Additional information

BRAND

LLOJI I FLOKUT

KATEGORITË

Serum per floket Silicone Drops, Dalon Hairmony (150ml)