Serum per floket Total Hair Serum 12 in 1, Dalon Hairmony (150ml)

1,500 L

Në Stok

Serum per mbrojtje totale ndaj flokut. Formula e pasur e ketij serumi leave-on, rigjeneron, ruan volumin, butesine e shkelqimin e flokut si dhe e mbron nga rrezet e demshme te diellit dhe nga nxehtesia. – I testuar dermatologjikisht

Additional information

BRAND

TIPI SERUMIT

LLOJI I FLOKUT

KATEGORITË

Serum per floket Total Hair Serum 12 in 1, Dalon Hairmony (150ml)