Shampo Classic Clean, HEAD & SHOULDERS (400ml)

500 L

Në Stok

Head & Shoulders Classic Clean eshte shampoja per perkujdesjen e perditshme te floket tuaj, per skalp te balancuar dhe floke te bukur

Additional information

BRAND

LLOJI I FLOKUT

TIPI I SHAMPOS

,

KATEGORITË

Shampo Classic Clean, HEAD & SHOULDERS (400ml)