Shampo Hair Shampoo Argan Oil, Dainty (1000ml)

1,000 L

Në Stok

Shampo me permbajtje argani dhe vaj abisinik. Ndihmon ne ushqimin dhe forcimin e flokut. – E testuar dermatologjikisht – Ideale per perdorim te perditshem

SKU: D004S Categories: , Tags: , ,

Additional information

BRAND

TIPI I SHAMPOS

KATEGORITË

Shampo Hair Shampoo Argan Oil, Dainty (1000ml)