Shampo Hair Shampoo Color Protection, Dainty (1000ml)

1,000 L

Në Stok

Shampo me permbajtje Aloe Vera dhe kuinoa. Ushqen flokun duke ruajtur ngjyren e flokut. – E testuar dermatologjikisht – Ideale per perdorim te perditshem

SKU: D006S Categories: , Tags: , ,

Additional information

BRAND

TIPI I SHAMPOS

LLOJI I FLOKUT

KATEGORITË

Shampo Hair Shampoo Color Protection, Dainty (1000ml)