Shampo Hair Shampoo Moisture, Dainty (1000 ml)

1,000 L

Në Stok

Shampo me permbajtje vaj arre kokosi dhe vaj abisinik. Ndihmon ne shendetin dhe forcimin e flokut. – E testuar dermatologjikisht – Ideal per perdorim te perditshem

SKU: D003S Categories: , Tags: , , ,

Additional information

BRAND

TIPI I SHAMPOS

KATEGORITË

Shampo Hair Shampoo Moisture, Dainty (1000 ml)