Shampo per bebe/femije Natural Care, PRODERM, 1+1 EXTRA (400 ml +200ml)

1,000 L

Në Stok

Shampo Natural Care eshte e pershtatshme per perdorim te perditshem per femijet nga 1-3 vjec. Formuluar me vaj avokadoje dhe vitamin E. Pa parabene. Testuar dermatologjikisht

SKU: 2200000003 Categories: , Tag:

Additional information

BRAND

OFERTA

KATEGORITË

Shampo per bebe/femije Natural Care, PRODERM, 1+1 EXTRA (400 ml +200ml)