Shampo per bebe/femije SLEEP EASY, PRODERM, 1+1 EXTRA (400 ml +200ml)

1,000 L

Në Stok

Shampo Sleep Easy eshte e pershtatshme per perdorim te perditshem per femijet nga 1-3 vjec. Formuluar me livando dhe kamomil, Sleep Easy mbron lekuren e bebes ne menyre qe mos te thahet.
-Pa parabene
-PH neutral
-Testuar dermatologjikisht

Additional information

BRAND

OFERTA

KATEGORITË

Shampo per bebe/femije SLEEP EASY, PRODERM, 1+1 EXTRA (400 ml +200ml)

Shampo per bebe/femije SLEEP EASY, PRODERM, 1+1 EXTRA (400 ml +200ml)