Shampo Silver Shampoo, Dalon Hairmony (1000 ml)

1,200 L

Në Stok

Shampo profesionale qe ndihmon ne neutralizimin e tonaliteteve te verdha ne floket bjonde dhe platin. – E testuar dermatologjikisht – per nje trajtim me intensiv, kombinojeni me masken Silver Hair Mask

SKU: D002S Categories: , Tags: , , , , ,

Additional information

LLOJI I FLOKUT

TIPI I SHAMPOS

KATEGORITË

Shampo Silver Shampoo, Dalon Hairmony (1000 ml)