Shampo trupi Camellia White, LUX (700ML)

600 L

Në Stok

LUX Camellia White, me permbajtje te lules Kamelia dhe vajit te Qitros, eshte shampoja ideale per nje lekure qe shkelqen.

Additional information

BRAND

TIPI I SHAMPOS

KATEGORITË

Shampo trupi Camellia White, LUX (700ML)