Shampo trupi FRESH TOUCH, DOVE (750ML)

600 L

Në Stok

Fresh Touch eshte sekreti per nje lekure te hidratuar.
-Me kastravec dhe caj jeshil

Additional information

BRAND

TIPI I SHAMPOS

KATEGORITË

Shampo trupi FRESH TOUCH, DOVE (750ML)