Shampo trupi GLOWING RITUAL, DOVE (750ML)

600 L

Në Stok

Glowing Ritual eshte sekreti per nje lekure te bukur e te paster.
-Me ekstrakt nga lulja Lotus dhe uje orizi

Additional information

BRAND

TIPI I SHAMPOS

KATEGORITË

Shampo trupi GLOWING RITUAL, DOVE (750ML)