Shampo trupi INVIGORATING RITUAL, DOVE (750ML)

600 L

Në Stok

Invigorating Ritual eshte sekreti per nje lekure te bukur e te paster.
-Me vaj avokadoje dhe ekstrakt nga lulja Kalendula

Additional information

BRAND

TIPI I SHAMPOS

KATEGORITË

Shampo trupi INVIGORATING RITUAL, DOVE (750ML)