Shampo trupi PURELY PAMPERING, DOVE (750ML)

600 L

Në Stok

Sekreti per nje lekure te lemuar e te paster.

Me qumesht arre kokosi dhe petale jasemine.

Additional information

BRAND

TIPI I SHAMPOS

KATEGORITË

Shampo trupi PURELY PAMPERING, DOVE (750ML)