Vaj Argan Oil, Dalon Natura (200ml)

1,200 L

Në Stok

Vaj argani, burim natyral i vitamines A, E dhe acideve yndyrore (fatty acids), me veti anti-age per lekuren, si dhe me veti forcuese te flokut.

I pershtatshem per te gjithe tipet e flokeve dhe lekurave.

I testuar dermatologjikisht

Aplikimi: Produktin mund ta aplikoni ne trup ose ne floke.

SKU: D005HS Categories: , Tags: , , , ,

Additional information

BRAND

KATEGORITË

Vaj Argan Oil, Dalon Natura (200ml)