Vaj Calendula Oil, Dalon Natura (200ml)

1,200 L

Në Stok

Vaj me permbajtje te lules kalendula dhe vitamin E. Ndihmon ne sherimin e plageve, redukton inflamacionin si dhe redukton pasojat e ekzemave.

I pershtatshem per te gjitha lekurat.

I testuar dermatologjikisht.

 

Additional information

BRAND

KATEGORITË

Vaj Calendula Oil, Dalon Natura (200ml)