Vaj Coconut Oil, Dalon Natura (200ml)

1,000 L

Në Stok

Vaj me arre kokosi, burim natyral i fitosteroleve dhe acideve yndyrore (fatty acids). I pasur me vitamine E, vaji me arre kokosi, ushqen lekuren dhe gjatesite e flokut.

I pershtatshem per aplikim ne gjatesite e flokeve (zbut dhe ushqen) apo per ta masazhuar ne trup.

I pershtatshem per te gjitha tipet e flokeve dhe lekurave.

I testuar dermatologjikisht

 

SKU: D006HS Categories: , Tags: , , , ,

Additional information

BRAND

KATEGORITË

Vaj Coconut Oil, Dalon Natura (200ml)