Vaj Laurel Oil, Dalon Natura (200ml)

1,200 L

Në Stok

Vaj me dafine, burim natyral i vitames E dhe acideve yndyrore (fatty acids), ndihmon ne forcimin e rrenjes se flokut dhe ne rigjenerimin e gjatesise se demtuar, duke ruajtur shkelqimin e flokut.

I testuar dermatologjikisht

I pershtatshem per te gjithe tipet e flokeve.

SKU: D007HS Categories: , Tags: , , ,

Additional information

BRAND

KATEGORITË

Vaj Laurel Oil, Dalon Natura (200ml)