Zbutes/Aromatizues rrobash BILBERRY, CAJOLINE (1.4L, 56 LARJE)

600 L

Në gjëndje

Asnje proces larjeje, nuk mund te konsiderohet i perfunduar pa perdorur Cajoline. -Rroba te buta dhe arome fantastike; gati per hekurosje. Nuk demton ngjyren e rrobave. Me boronice dhe orkide lejla.

Additional information

BRAND

LLOJI I RROBAVE

PERMBAJTJA

Vlerësim mund të bëjnë vetëm klientët e regjistruar që e kanë blerë këtë artikull.

VLERËSIME

Nuk ka ende vlerësime për këtë artikull.

KATEGORITË

Zbutes/Aromatizues rrobash BILBERRY, CAJOLINE (1.4L, 56 LARJE)

Zbutes/Aromatizues rrobash BILBERRY, CAJOLINE (1.4L, 56 LARJE)